SG731JTTD684M
MFR.Part #
SG731JTTD684M
JLCPCB Part #
C4344698
Description
-55℃~+155℃ 100mW 680kΩ Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS