SG731JTTD563K
MFR.Part #
SG731JTTD563K
JLCPCB Part #
C4063521
Description
-55℃~+155℃ 100mW 56kΩ Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS