SG731JTTD561M
MFR.Part #
SG731JTTD561M
JLCPCB Part #
C4119335
Description
-55℃~+155℃ 100mW 560Ω Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS