SG731JTTD394K
MFR.Part #
SG731JTTD394K
JLCPCB Part #
C4163717
Description
-55℃~+155℃ 100mW 390kΩ Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS