SG731JTTD392K
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG731JTTD392K
JLCPCB Part #
C4031340
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.9kΩ Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS