SG731JTTD333K
MFR.Part #
SG731JTTD333K
JLCPCB Part #
C4205301
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33kΩ Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS