SG731JTTD330M
MFR.Part #
SG731JTTD330M
JLCPCB Part #
C4186496
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33Ω Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS