SG731JTTD2R2M
MFR.Part #
SG731JTTD2R2M
JLCPCB Part #
C4077231
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.2Ω Thick Film Resistor ±20% ±400ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS