SG731JTTD270K
MFR.Part #
SG731JTTD270K
JLCPCB Part #
C4028082
Description
-55℃~+155℃ 100mW 27Ω Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS