SG731JTTD224M
MFR.Part #
SG731JTTD224M
JLCPCB Part #
C4178017
Description
-55℃~+155℃ 100mW 220kΩ Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS