SG731JTTD220M
MFR.Part #
SG731JTTD220M
JLCPCB Part #
C4336526
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22Ω Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS