SG731JTTD180K
MFR.Part #
SG731JTTD180K
JLCPCB Part #
C4289046
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18Ω Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS