SG731JTTD124K
MFR.Part #
SG731JTTD124K
JLCPCB Part #
C3986985
Description
-55℃~+155℃ 100mW 120kΩ Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS