SG731JTTD122M
MFR.Part #
SG731JTTD122M
JLCPCB Part #
C4223934
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 100mW Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS