SG731JTTD104K
MFR.Part #
SG731JTTD104K
JLCPCB Part #
C4249040
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 100mW Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS