SG731JTTD102M
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG731JTTD102M
JLCPCB Part #
C4224115
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 1kΩ Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS