RN73R2ETTD9882D100
MFR.Part #
RN73R2ETTD9882D100
JLCPCB Part #
C4250830
Description
-55℃~+155℃ 250mW 98.8kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS