RN73R2ETTD9881B25
MFR.Part #
RN73R2ETTD9881B25
JLCPCB Part #
C2610605
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.88kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS