RN73R2ETTD97R6D100
MFR.Part #
RN73R2ETTD97R6D100
JLCPCB Part #
C3959443
Description
-55℃~+155℃ 250mW 97.6Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS