RN73R2ETTD9762B50
MFR.Part #
RN73R2ETTD9762B50
JLCPCB Part #
C4128618
Description
-55℃~+155℃ 250mW 97.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS