RN73R2ETTD9761F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD9761F25
JLCPCB Part #
C4245239
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.76kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS