RN73R2ETTD9761A10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD9761A10
JLCPCB Part #
C4082781
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.76kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS