RN73R2ETTD95R3F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD95R3F50
JLCPCB Part #
C2602680
Description
-55℃~+155℃ 250mW 95.3Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS