RN73R2ETTD9532A25
MFR.Part #
RN73R2ETTD9532A25
JLCPCB Part #
C2611453
Description
-55℃~+155℃ 250mW 95.3kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS