RN73R2ETTD9530D50
MFR.Part #
RN73R2ETTD9530D50
JLCPCB Part #
C4057546
Description
-55℃~+155℃ 250mW 953Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS