RN73R2ETTD9530A25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD9530A25
JLCPCB Part #
C3982025
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 953Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS