RN73R2ETTD9423F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD9423F25
JLCPCB Part #
C4099374
Description
-55℃~+155℃ 250mW 942kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS