RN73R2ETTD9422F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD9422F25
JLCPCB Part #
C4140414
Description
-55℃~+155℃ 250mW 94.2kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS