RN73R2ETTD9422F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD9422F100
JLCPCB Part #
C2606468
Description
-55℃~+155℃ 250mW 94.2kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS