RN73R2ETTD9422B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD9422B10
JLCPCB Part #
C3977240
Description
-55℃~+155℃ 250mW 94.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS