RN73R2ETTD9421C50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD9421C50
JLCPCB Part #
C2608597
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.42kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS