RN73R2ETTD9310F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD9310F25
JLCPCB Part #
C2604086
Description
-55℃~+155℃ 250mW 931Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS