RN73R2ETTD9201F10
MFR.Part #
RN73R2ETTD9201F10
JLCPCB Part #
C2602633
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.2kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS