RN73R2ETTD9200F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD9200F100
JLCPCB Part #
C2605872
Description
-55℃~+155℃ 250mW 920Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS