RN73R2ETTD91R0F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD91R0F25
JLCPCB Part #
C2603978
Description
-55℃~+155℃ 250mW 91Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS