RN73R2ETTD9101D100
MFR.Part #
RN73R2ETTD9101D100
JLCPCB Part #
C4281999
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.1kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS