RN73R2ETTD9100D10
MFR.Part #
RN73R2ETTD9100D10
JLCPCB Part #
C4213382
Description
-55℃~+155℃ 250mW 910Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS