RN73R2ETTD9093B25
MFR.Part #
RN73R2ETTD9093B25
JLCPCB Part #
C4328625
Description
-55℃~+155℃ 250mW 909kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS