RN73R2ETTD9092F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD9092F50
JLCPCB Part #
C4287486
Description
-55℃~+155℃ 250mW 90.9kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS