RN73R2ETTD8980C25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD8980C25
JLCPCB Part #
C4326932
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 898Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS