RN73R2ETTD8980B50
MFR.Part #
RN73R2ETTD8980B50
JLCPCB Part #
C2609789
Description
-55℃~+155℃ 250mW 898Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS