RN73R2ETTD8871C50
MFR.Part #
RN73R2ETTD8871C50
JLCPCB Part #
C3972258
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.87kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS