RN73R2ETTD8762A10
MFR.Part #
RN73R2ETTD8762A10
JLCPCB Part #
C4217838
Description
-55℃~+155℃ 250mW 87.6kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS