RN73R2ETTD8761D50
MFR.Part #
RN73R2ETTD8761D50
JLCPCB Part #
C2605622
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.76kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS