RN73R2ETTD8761A25
MFR.Part #
RN73R2ETTD8761A25
JLCPCB Part #
C2611361
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 8.76kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS