RN73R2ETTD8661B50
MFR.Part #
RN73R2ETTD8661B50
JLCPCB Part #
C4073719
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.66kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS