RN73R2ETTD8661A25
MFR.Part #
RN73R2ETTD8661A25
JLCPCB Part #
C2611724
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.66kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS