RN73R2ETTD8660F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD8660F25
JLCPCB Part #
C4203447
Description
-55℃~+155℃ 250mW 866Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS