RN73R2ETTD8660F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD8660F100
JLCPCB Part #
C4125040
Description
-55℃~+155℃ 250mW 866Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS