RN73R2ETTD8660B50
MFR.Part #
RN73R2ETTD8660B50
JLCPCB Part #
C4003601
Description
-55℃~+155℃ 250mW 866Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS